۱۳ آذر ۱۳۹۷

سالنامه  ۹۸سالنامه  ۹۸

سالنامه یا کتاب سال ،کتابی است که کلیه تحولات و اطلاعات و اتفاقات رخ داده در یک سال را به صورت نشریه با سال و جزئیات زمانی به ما نشان میدهد ، گاهی اوقات به نشریه های سالیانه که شامل تقویم و اطلاعات نجومی است سالنامه گفته می شود و نویسندگان ادبیات کتابداری فارسی نام های دیگری را هم برای سالنامه انتخاب کرده اند که معادل آن تقویم راهنما ، تقویم نجومی، سالنامه، کتاب سال ، گاهنامه می باشد .

سالنامه وزيري كلاسوري طرح پامچال كد ۱۲۸
سالنامه رقعي كلاسوري طرح رز كد ۱۲۹

سررسيد اروپايي

سررسيد اروپايي ۹۸

چیزی که در یک سررسید قرار میگیرد رويدادها و تحولات مهم سياسي، اجتماعي، اقتصادي، علمي، فرهنگي، هنري، و ورزشي سال پيشين است كه به‌صورت روزشمار وقايع، مقاله‌ها و تفسيرهاي گوناگون درباره مسائل داخلي و خارجي، اطلاعات عمومي، و دانستني‌هاي جالب و مهم و ضروری، اطلاعات آماري، اخبار مصور سال، معرفي گنجينه‌هاي علمي، ادبي و هنري، زندگينامه مشاهير زنده و درگذشتگان سال گذشته ارائه مي‌شود. به‌طور كلي مجموعه‌اي از دانش روز حاوي اخبار و گزارش‌ها و مقاله‌ها و تفسيرهاي معتبر و مستند را تشكيل مي‌دهند.

این محصول میتواند یکی از هزاران هدایای تبلیغاتی مناسبی باشد که شما می توانید برای همکاران، مشتریان ، دوستان و دیگر عزیزان خود هدیه بدهید.